0
0

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

بسمه تعالی

استوديو هدهد،موسسه فيلم سازي است كه به صورت تخصصي به توليد انيميشن و موشن مي پردازد. يكي از دغدغه هاي اين استوديو معضل پيدا كردن واستفاده از گويندگان خوب متعهد بود كه بتوانند متن هاي موشن گرافيك را روان،گويا و با لحن مناسب بخوانند و در سر موقع و با تعهد و هزينه مناسب در اختيار ما قرار بدهند.

 و دومين دغدغه ما نحوه برقراري ارتباط با مشتري بود،كه چگونه با مشتري صحبت نمايد، تا مجموعه مقابل را به ساخت موشن ترغيب شوند.

 از اين رو موسسه هدهد فيروزه اي به فكر استفاده از منابع انساني داخلي و در دسترس خود افتاد، و در نهايت تصميم گرفته شد با محمد صدراي خودمان علي ارغم سن كم در كلاس هاي فن بيان و ارتباط موثر استاد بانو احساني  شركت نماييم.به دليل شرايط كرونايي حاكم بر جامعه كلاس هاي استاد مجازي بود و ما هم در اين كلاس ها حاضر شديم.اين كلاس ها در آن زمان قابليت ضبط نداشت و ما مي توانستيم تنها يك ماه از كلاس ها كه در سايت قرار مي گرفت استفاده كنيم.(كه پس از اتمام مدت دوره يك ماه از حافظه سيستم پاك مي شد و دسترسي به آن ممكن نبود)

آموزش ها فوق العاده بود،به طوري كه محمد صدرا  5 ساله بعد از گذارندن اين دوره  همكار ما در موسسه هد هد فيروزه اي شد و فعاليت خود را در موسسه ما به طور رسمي به عنوان گوينده آغاز كرد.

بعد از ايكه چند موشن را با گويندگي محمد صدرا كار كرديم و مورد استقبال كارفرما ها هم قرار گرفت. بر آن شديم اين تجربه خود را با ديگران هم به اشتراك بگذاريم.

در نهايت با همكاري و همفكري استاد گرانقدر بانو احساني  شروع به ضبط مجموعه هايي مخصوص فن بيان كودك و نوجوان كرديم تا همه فرزندان ايران زمين و همه علاقه مندان به زبان شيرين پارسي بتوانند از اين فرصت استفاده كنند و اولين قدم را در راه ساختن برند شخصي خود و ايجاد كسب و كار براي خود بردارند.

بعد از ضبط مجموعه با همكاري استاد با استفاده از تجارب موسسه هدهد فيروزه اي در زمينه تدوين،كار تدوين مجموعه هاي ضبط شده را به يك گروه حرفه اي سپرديم و نتيجه كاري هايي شد كه در حال حاضر در سايت مشاهده مي كنيد.

ما ادعايي براي اين كه كامل هستيم و اين مجموعه يك مجوعه عالي و با كيفيت 100درصد هست نداريم،اما اين قدم را قدمي هر چند كوچك  در جهت پيشبرد آموزش فن بيان براي كودكان و نوجوانان اين سرزمين مي دانيم.در پايان از تمامي دوستاني كه ما را در اين راه كمك كردند سپاس و تشكر داريم. و  همچنان نيازمند راهنمايي هاي شما والدين گرامي در اين راه هستيم.

و از پيشنهادات و انتقادات شما عزيزان استقبال مي كنيم.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ